O Firmie

Szybka realizacja, praktyczne rozwiązania

Firma Digmar istnieje w branży telekomunikacyjnej od 2005r. Jednak nasze początki sięgają lat 90-tych, gdzie doświadczenie zdobywaliśmy w firmach zajmujących sie techniką światlowodową. Główny profil naszej działalności to kompleksowe usługi z zakresu instalacji sieci światłowodowej. Zapewniamy pełną obsługę z zakresu instalacji toru światłowodowego od dostarczenia kabli światłowodowych po przez spajanie włókien metodą spawania bądź klejenie złącz na obiekcie a kończąc na pomiarach reflektometrycznych i miernikiem mocy oraz dokumentacji powykonawczej.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz materiałów światłowodowych, takich jak kable światłowodowe, pigtajle, patchcord, adaptery, przełącznice światłowodowe oraz wiele innych. Oferujemy szybką realizacje zamówionego towaru i gwarancje niezawodności.

Z naszych usług skorzystało wiele znanych firm. Są wśród nich czołowe firmy z branży telekomunikacyjnej oraz IT. Usługi spawania światłowodów wykonywaliśmy w takich firmach jak Alvernia Studios, Firma Oponiarska Dębica, Pacific Toruń, RMF, Aster, PrologisPark, MediaMarkt, Saturn, Enion i wiele inych. Nabyte doświadczenie pozwala nam na wykonanie w pełni profesjonalnych instalacji światłowodowych. Rzetelność wykonywanych prac zaowocowało dużą ilością zadowolonych stałych klientów.

Zachęcamy do zapoznania sie ze szczegółową ofertą usługową oraz sprzedażową:

  1. Spawanie światłowodów, klejenie oraz polerowanie złącz na obiekcie, pomiary reflektometryczne.
  2. Sprzedaż materiałów światłowodowych w konkurencyjnych cenach.